Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

Niedziela 31.07.2022 r.
Ogłoszenia parafialne 31.07.2022 r.
 
  1. W środę 3 sierpnia wyruszy 44 Piesza Pielgrzymka z Lublina na Jasna Górę. Zapraszamy wszystkich duchowych pielgrzymów na Mszę św. rozpoczynającą tegoroczna pielgrzymkę do Archikatedry Lubelskiej 3 sierpnia o godz. 8.30. Z naszej parafii na szlak pielgrzymkowy wyrusza ks. Proboszcz i ks. Paweł.
  2. W tym tygodniu przypada 1-szy czwartek, 1-szy-piątek i 1-sza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 7.00 i 17.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu w sobotę do godz. 21.00. Osobom, które odprawiają nabożeństwo 5-ciu pierwszych sobót miesiąca przypominamy, że do spowiedzi można przystąpić kilka dni wcześniej. Warunek, aby przy spowiedzi wzbudzić intencje wynagradzającą.
  3. Zapraszamy do obejrzenia reportażu z Misji Świętych, które przeżyliśmy w naszej parafii w dniach 8-13 maja. Reportaż zamieszczony jest na naszych mediach parafialnych: YouTube, stronie bobola.pl i fb. Bardzo dziękujemy Państwu Beacie i Andrzejowi Maj za realizacje i montaż nagrania.
  4. W sobotę 6 sierpnia przypada święto Przemienia Pańskiego. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.30 i 18.00.
  5. Mamy jeszcze kilkanaście wolnych miejsc na pielgrzymkę do Strachociny w dniu 20 sierpnia. Chętnych zapraszamy do zakrystii.
  6. Dziękujemy za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę. Bóg zapłać!
  7. Zmarł w ostatnim czasie:
+ Bronisław Izdebski
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730