Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

Niedziela 5.12.2021 r.

Ogłoszenia parafialne 05.12.2021 r.

 1. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP w najbliższą środę 8.12. W tym dniu rorat nie będzie. Msze św. w naszym kościele o godz.: 7.30, 9.00, 16.30 i 18.00.

2. W Adwencie Msze św. roratnie od poniedziałku do soboty o godz. 6.30. Dla dzieci szczególna oprawa Mszy św. roratnich będzie w soboty o godz. 6.30.
3. Rekolekcje adwentowe odbędą się w dniach 17-19 grudnia. Poprowadzi je ks. Marcin Rola.
4. Do rodzin naszej parafii docierają pakiety opłatkowe. Osobom, które przekazały opłatki do skrzynek pocztowych dziękujemy za wykonaną posługę: Bóg zapłać! Podajemy listę ulic, na które nie zostały jeszcze pobrane pakiety opłatkowe:

Rogera 3, 4B, 6;  Zakopiańska 5;  ulica Choiny;

Jurajska, Mirosława Dereckiego, Koncertowa, Raginisa, Zelwerowicza, Żywiecka,

Paderewskiego 10;  Szpinalskiego 6, 7, 9, 11;  Noskowskiego 4, 8 i Domki Górnicze

Śliwińskiego 3A, 6;  Leszetyckiego 5, 9

Zwracamy się z serdeczną prośbą o pomoc w wykonaniu tej pracy na rzecz naszej parafii. Po Mszy św. można w kancelarii pobrać pakiety.

5. Wszystkim, którzy za pomocą przelewów bankowych, zainstalowanego w przedsionku kościoła wpłatomatu czy tradycyjnej formy na tacę, w zakrystii lub kancelarii złożyli przy okazji otrzymania opłatków wigilijnych ofiarę na rzecz naszej parafii, bardzo serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!
6. Zapraszamy na kiermasz prac ceramicznych uczniów niepełnosprawnych intelektualnie i autystycznych ze Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26 w Lublinie. Sprzedawane naczynia  są wykonane własnoręcznie lub z pomocą nauczycieli  przez podopiecznych szkoły.  Możliwość wykonania przedmiotu na kiermasz powoduje, że dzieci czują się potrzebne, docenione. Pieniądze jakie zostaną uzyskane ze sprzedaży ich prac
są w całości przekazywane na potrzeby pracowni i uczniów w tym na zakup gliny, szkliwa oraz środków czystości. Zachęcamy do udziału w kiermaszu a nauczyciele proszą także o pamięć w modlitwie. Kiermasz odbywa się w przedsionku kościoła.
7. Świece Caritas można kupić przy wyjściu z kościoła.
8. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.
9. Ofiary zbierane w dniu dzisiejszym do puszki przeznaczone są na Pomoc Kościołowi
na Wschodzie.
10. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym ofiary na tacę: Bóg zapłać!
11. Zmarli w ostatnim czasie:

+ Ewa Niedźwiecka

+ Ryszard Mazur

+ Elżbieta Szajner

+ Andrzej Zdanowski

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730