Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

Ogłoszenia duszpasterskie 12.05.2024 r.
1

Uroczystości Odpustowe ku czci św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski, będziemy przeżywali w najbliższy czwartek 16 maja. Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem ks. bp Pawła Gonczaruka - ordynariusza Diecezji Charkowsko-Zaporoskiej (Ukraina) odbędzie się o godz. 18.00. Nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli o godz. 17.30. Intencje można składać w zakrystii i przez stronę internetową parafii. Za wstawiennictwem naszego Patrona, będziemy modlić się o pokój w Ukrainie i w naszej Ojczyźnie z prośbą „abyśmy wszyscy stanowili jedno”. We Mszy św. wezmą udział księża z Ukrainy oraz Ukraińcy przebywający w Lublinie. Po Uroczystościach zapraszamy wszystkich na degustacje potraw lokalnych, przygotowanych przez koła Gospodyń Wiejskich w Marysinie i Majdanie Krasieńskim.

2

Program Triduum przed Uroczystościami. Codziennie w czasie trwania Triduum nabożeństwa będziemy rozpoczynali śpiewając Koronkę do św. Andrzeja Boboli.

Image
3

W dniach 10 – 14 września br. nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Rzymu. Jednym z głównych celów pielgrzymki, będzie nawiedzenie relikwii św. Andrzeja Boboli. Szczegóły na tablicy ogłoszeń. Zapisy po każdej Mszy św. w zakrystii i kancelarii parafialnej.

4

Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.

5

Dziękujemy za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę gospodarczą.

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730