Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

Ogłoszenia duszpasterskie 13.11.2022r.

   1. Stowarzyszenie Civitas Christian zaprasza do obejrzenia wystawy „Idącym w przyszłość 966-2016”. Wystawa, która znajduje się w przedsionku kościoła została przygotowana przez Instytut Prymasa Wyszyńskiego na rocznicę 1050-lecia Chrztu Polski, prezentuje obchody Sacrum Poloniae Millennium w istniejących wówczas diecezjach polskich. Jest mało znanym dotąd zapisem fotograficznym świętowania wydarzeń z 1966 roku. Teksty na poszczególnych planszach zaczerpnięte są z nauczania Prymasa Tysiąclecia.

    2. Przed Uroczystością Chrystusa Króla adoracja Najświętszego Sakramentu zwana czterdziestogodzinnym nabożeństwem rozpocznie się w piątek 18 listopada o godz. 19.00 i trwać będzie do godz. 7.30 w niedzielę 20 listopada. Zachęcamy wszystkich do udziału we wspólnej modlitwie. Ze szczególną prośbą zwracamy się do panów o obecność na adoracji w godzinach nocnych.

     3. W środę 16-ty dzień miesiąca poświęcony naszemu patronowi. Nabożeństwo
ku czci św. Andrzeja Boboli o godz. 17.30. Msza św. zbiorowa w intencjach zgłoszonych do modlitwy po nabożeństwie o godz. 18.00. Intencje można składać w zakrystii lub przez stronę internetową parafii. Wyjątkowo w tym dniu różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach odprawimy po Mszy św. wieczornej.

     4. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.

     5. Ofiary zbierane dziś do puszek, przeznaczone są na pomoc osobom bezdomnym.

     6. Dziękujemy za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę. Bóg zapłać!

Zmarli w ostatnim czasie:

+ Kazimierz Kozak

+ Albert Bartkiewicz

+ Anna Kursa

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730