Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

Ogłoszenia duszpasterskie 28.08.2022 r.
Ogłoszenia parafialne 28.08.2022 r.
1. Nasza parafia organizuje pieszą pielgrzymkę do Sanktuarium M.B. Kębelskiej w Wąwolnicy. Pielgrzymkę rozpoczniemy w sobotę 3 września Mszą św. o godz. 6.30. W drogę wyruszymy ok 7.15. Powrót pielgrzymów we własnym zakresie.
2. Wczoraj w ramach Pikniku Pielgrzymkowego rozpoczęliśmy uroczyste pożegnanie wakacji. Dziś zapraszamy szczególnie dzieci z rodzicami i opiekunami do kina letniego u Boboli. O godz. 19.30 na placu przed kościołem zaprezentujemy film pt. „Tam, gdzie mieszka Bóg”. Wstęp wolny.
3. W tym tygodniu przypada 1-szy czwartek, 1-szy-piątek i 1-sza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 7.00 i 17.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu w sobotę do godz. 21.00. Prosimy rodziców o przypomnienie dzieciom, o spowiedzi 1-piątkowej.
4. Msza św. z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego dla uczniów szkoły podstawowej nr 43 zostanie odprawiona 1 września o godz. 10.00.
5. Szkoła Języków Obcych Towarzystwa Bobolanum prowadzi zapisy na kursy języka angielskiego. Zapraszamy dzieci z zerówki, uczniów szkół podstawowych i średnich.
Polecamy kursy przygotowujące do egzaminu dla ósmoklasistów.
Zapisy prowadzimy codziennie od godziny 16.00 do 19.00 w sekretariacie szkoły w budynku obok kościoła, a także dzisiaj na placu kościelnym od 10.00 do 12.30 oraz po wieczornej Mszy św. W tym roku zapraszamy rodziców i uczniów, którzy chcą uczyć się w naszej szkole na Tydzień Otwarty. Od 5 września będzie można wziąć udział w bezpłatnych lekcjach pokazowych w różnych grupach wiekowych. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zapisywanie się na lekcje pokazowe telefonicznie, mailowo lub dzisiaj na stoisku szkoły.
6. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Fundusz wspierania Nauki Chrześcijańskiej.
7. Dziękujemy za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę. Bóg zapłać!
8. Zmarł w ostatnim czasie:
+ Jacek Wójcik
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730