Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

Ogłoszenia duszpasterskie 9.06.2024 r.
1

Arcybiskup Stanisław Budzik zwolnił z obowiązków wikariusza w naszej parafii ks. Cezarego Ścisłowskiego i został mianowany prefektem XXI Liceum Ogólnokształcącego. Księdzu Cezaremu dziękujemy za posługę duszpasterską dla naszej wspólnoty i życzymy wielu łask Bożych i błogosławieństwa w wypełnianiu nowych obowiązków. Nominacja wchodzi w życie z dniem 1 lipca.

2

Dziś nasza parafia organizuje „Dzień Dziecka u Boboli”. W programie od godz. 15.00 gry i zabawy dla dzieci, dmuchane zamki, koncerty zespołów dziecięcych i wiele innych atrakcji. Finałem tego spotkania będzie koncert Arki Noego o godz. 19.00. Wszystko będzie odbywać się na Palcu Boboli przed kościołem. Serdecznie zapraszamy. Będzie to jednocześnie okazja do świętowania 3 rocznicy powstania kawiarenki Bobolanum.

3

Dnia 13 czerwca w czwartek przypada kolejny Dzień Fatimski. Procesja po placu ze świecami i różaniec fatimski o godz. 20.00.

4

Za tydzień w niedzielę wypada 16-ty dzień miesiąca poświęcony naszemu Patronowi. Nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli o godz. 16.30. Msza św. zbiorowa w intencjach zgłoszonych do modlitwy o godz. 17.00. Intencje można składać w zakrystii i kancelarii.

5

Drugą pielgrzymkę do Rzymu organizujemy w dniach 19 – 23 października. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc. Aby potwierdzić swój udział w pielgrzymce, należy wpłacić zaliczkę 500 zł do końca czerwca.

6

W Szkoła Języków Obcych Towarzystwa Bobolanum rozszerza swoją działalność. Od nowego roku szkolnego wszystkie dotychczasowe kursy dla dzieci i młodzieży będą kontynuowane bez zmian, w takiej samej cenie. Ponadto zachęcamy do zapoznania się z nowa ofertą kierowaną do dorosłych i seniorów m.in. indywidualne lekcje dla nieśmiałych, angielski w nastroju kawiarenki, indywidualne przygotowania do matury i testu ósmoklasisty. Więcej szczegółów można się dowiedzieć dziś przy stoisku Bobolanum przed kościołem.

7

Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.

8

Dziękujemy za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę gospodarczą. Bóg zapłać!

9

Zmarli w ostatnim czasie: + Alicja Kowalczyk-Chisyłyczko + Lucjana Legencka + Grażyna Proczke + Robert Popik

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730