Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

X Niedziela zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 06.06.2021 R.

1. Dziś  zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców na Dzień Dziecka u Boboli. Zaczniemy ok 13.30 na placu przed kościołem. W programie m.in.: warsztaty cyrkowo-teatralne, gry i zabawy sportowe, bańki mydlane, malowanie buzi, stanowisko prac plastycznych dla najmłodszych, zjeżdżalnie i zamek dmuchany, oraz  wata cukrowa i popcorn. 

Ok 15.30 I Rajd Rowery im. św. Andrzeja Boboli, meta na Górkach Czechowskich. Zwracamy się  prośbą, aby rodzice zapewnili opiekę dzieciom biorącym udział w rajdzie.

2. W czwartek oktawa Boże Ciała. Po Mszy św. o godz. 18.00 procesja do 4 ołtarzy, poświęcenie wianków i błogosławieństwem małych dzieci z zachowaniem reżimu sanitarnego.

3. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Porządek Mszy św. jak w dzień powszedni. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. 

4. W najbliższą niedzielę tj. 13 czerwca, procesja po placu ze świecami i różaniec fatimski o godz. 21.00. Tradycja nabożeństw fatimskich, praktykowana jest w każdy 13 dzień miesiąca (od maja do października) na pamiątkę objawień Maryi trójce dzieci: Łucji, Hiacyncie i Franciszkowi.

5. Ofiary zbierane w dniu dzisiejszym do puszki przeznaczone są na świątynię Opatrzności Bożej.

6. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.

7. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary. Bóg zapłać!

8. Zmarli w ostatnim czasie: 

+ Urszula Foks

+ Marianna Kaczmarzewska

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730