Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

Niedziela 29 sierpnia 2021 r.
Ogłoszenia parafialne 29.08.2021 r.
1. Komunikat Ks. Arcybiskupa.
2. Dziś w parafii będziemy gościć „Teatr Piaskowej Animacji”. Na dużym ekranie za pomocą światła, piasku i cienia ożywiona zostanie dłońmi artystek, autorska interpretacja dwóch znanych historii - Kopciuszka i Małego Księcia. W sposób szczególny zapraszamy dzieci z rodzicami. Zaczynamy o 19.30 na Placu Bobola. Jeżeli aura będzie deszczowa, spektakle odbędą się w auli w budynku katechetycznym. W przerwie dzieci będą mogły zobaczyć na żywo techniki piaskowej animacji.
3. Za tydzień w niedziele 5 września zakończenie wakacyjnego projektu „Wielka podróż przez świat teatru”. Będziemy gościć grupę teatralną  O!Teatr. Jest to jedyny teatr w Polsce, który łączy elementy komediowo-kabaretowe z lalkowym teatrem dla dzieci.  Zaprezentujemy dla naszych pociech spektakl pt. „Król Maciuś; bezpośrednio po mszy dziecięcej ok godziny 11.40 oraz „Królewna Marysia i lodowa góra" o godz. 14.00. Projekt został zrealizowany dzięki wsparciu finansowemu Fundacji PGNiG.
4. Szkoła Języków Obcych Towarzystwa Bobolanum prowadzi zapisy na kursy języka angielskiego. Zapraszamy dzieci z zerówki, uczniów szkół podstawowych i średnich. Polecamy kursy certyfikatowe i przygotowujące do egzaminu dla ósmoklasistów. Zapisy codziennie od godziny 16.00 w sekretariacie szkoły w budynku obok kościoła, a także dzisiaj przed spektaklem Piaskowego Teatru Animacji oraz w przyszłą niedzielę podczas wydarzeń na placu kościelnym. W tym roku zapraszamy rodziców i uczniów, którzy chcą poznać naszą szkołę, na Tydzień Otwarty. Od 6 września będzie można wziąć udział w bezpłatnych lekcjach pokazowych. Prosimy o wcześniejsze rezerwowanie miejsc w różnych grupach wiekowych, ponieważ liczba uczniów w grupie będzie ograniczona. Dla wszystkich uczestników lekcji pokazowych przygotowaliśmy słodką niespodziankę w kawiarence Towarzystwa Bobolanum.
5. II parafialna pielgrzymka rowerowa do Wąwolnicy wyruszy w niedziele 5 września o godz. 8.30. Zapisy na stronie parafialnej i fb. Zapraszamy.
6. Próba scholii dziecięcej w piątek o godz. 18.30
7. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.
8. Dziś zbiórka ofiar do puszek na Fundusz wspierania Nauki Chrześcijańskiej.
9. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary: Bóg zapłać!
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730