Aktualności

Wydarzenia w parafii pw. św. Andrzeja Boboli

Warsztaty wokalne „Pieśni Nowego Życia”

Zapraszamy do udziału w WARSZTATACH WOKALNYCH „PIEŚNI NOWEGO ŻYCIA”, zaplanowanych specjalnie na niezwykły czas Bożego Narodzenia.

 Warsztaty odbędą się w LUBLINIE 11-12 GRUDNIA w Parafii pw. Św. Andrzeja Boboli (ul. Ignacego Paderewskiego 20)

 IDEA WARSZTATÓW

 Warsztaty będą okazją do nauki kilkunastu najpiękniejszych kolęd i pastorałek, pieśni Bożego Narodzenia w  wielogłosowej aranżacji wokalnej. Wśród autorów ich opracowań są m.in. Grzegorz Urban, Filip Siejka, Piotr Nazaruk, Grzegorz Głuch, a spora ich cześć pochodzi z projektu „Emmanuel. Pieśni o Narodzeniu”, jaki niebawem zostanie wydany na płycie. Zajęcia warsztatowe poprowadzi GRZEGORZ GŁUCH - kompozytor, dyrygent, autor tekstów, wokalista,  aranżer oraz producent muzyczny, twórca i animator muzyki gospel, założyciel i lider zespołu Gospel Rain.

 Przygotowane utwory zostaną wykonane podczas KONCERTU KOLĘD w styczniu 2022 roku (termin będzie podany niebawem) w kościele p/w św. Andrzeja Boboli w Lublinie.

 Wierzymy, że warsztaty te będą znakomitą okazją do rozwinięcia umiejętności wokalnych, kształtowania swego warsztatu śpiewu, wydobycia wielu pozytywnych emocji oraz rozpalenia pasji muzycznej. W czasie prób, zajęć emisyjnych uczestnicy będą mogli poznać i skorzystać z różnych technik rozwoju śpiewania. W edycjach warsztatów prowadzonych przez muzyków Gospel Rain w całej Polsce wzięło udział tysiące osób, szukających radości i spełnienia we wspólnym śpiewaniu.

 ZAPISY NA WARSZTATY

 Zgłoszenia na warsztaty należy przesłać droga mailową na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W zgłoszeniu prosimy o podanie IMIENIA, NAZWISKA, WIEKU, NUMERU TELEFONU.

 ZGŁOSZENIA przyjmowane będą najpóźniej do 10GRUDNIA (czwartek). Ze względu na ograniczenia związane  z pandemią koronawirusa, liczba miejsc jest ograniczona.

 WARUNKIEM przyjęcia zgłoszenia do udziału w warsztatach jest dokonanie WPŁATY WPISOWEGO w wysokości 60 w TERMINIE 2 DNI od przesłania zgłoszenia (nie później niż 10 grudnia) na konto bankowe organizatora warsztatów GOSPEL RAIN z dopiskiem "WARSZTATY ".

Nr KONTA BANKOWEGO: NEST BANK 69 1870 1045 2078 1010 4873 0001

 Jeśli opłacają Państwo koszt uczestnictwa za inną osobę, prosimy KONIECZNIE o podanie IMIENIA I NAZWISKA uczestnika, za którego opłacacie Państwo koszt udziału.

 Do udziału w WARSZTATACH zapraszamy osoby powyżej 16 roku życia. Istnieje możliwość udziału dzieci i młodzieży poniżej 16 roku życia, prosimy jednak o informację oraz zapewnienie opieki nad tymi uczestnikami.

 PROGRAM WARSZTATÓW

 UCZESTNICY WARSZTATÓW zobowiązani są do pełnego uczestnictwa we wszystkich częściach programu. Zajęcia odbywają się zgodnie z poniższym planem:

 SOBOTA / 11 grudnia – godz. 10.00-13.00 oraz 15.00-18.00

NIEDZIELA / 12 grudnia – godz. 12.00-17.00

W niedzielę zapraszamy wszystkich uczestników do udziału w Mszy Świętej o godz. 17.00.

 ORGANIZATORZY WARSZTATÓW

 Stowarzyszenie Artystyczne „GR”

Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Andrzeja Boboli w Lublinie

Good News Music

 WAŻNE KOMUNIKATY

Organizator Warsztatów będzie używać danych kontaktowych uczestników wyłącznie na potrzeby organizacji warsztatów, zgodnie z przepisami RODO. Podczas prowadzenia Warsztatów będziemy przestrzegać wszystkich zaleceń i ograniczeń zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów, dotyczących zachowania w miejscach publicznych w okresie pandemii koronawirusa.

 DODATKOWE INFORMACJE, KONTAKT:

 Telefon:

515 270 779

509 724 112

Mail:

gTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730