Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

Niedziela 27.03.2022 r.

Ogłoszenia parafialne 27.03.2022  r.

  1. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach 3-5 kwietnia. Poprowadzi je ks. dr Adam Jaszcz wicekanclerz Kurii Metropolitalnej w Lublinie. Szczegółowy program na plakatach i w Internecie.
  2. Kościół Domowy z okazji Roku Rodziny zaprasza na prelekcje Jacka Pulikowskiego „Relacje małżeńskie". Spotkanie odbędzie się w naszym kościele w najbliższy wtorek 29 marca po Mszy św. wieczornej ok. godz.  18.40.
  3. W tym tygodniu przypada 1-szy piątek i 1-sza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 7.00 i 17.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu w sobotę po Mszy św. wieczornej do godz. 21.00.
  4. W dzisiejszą niedzielę w przedsionku kościoła odbędzie się wielkanocny kiermasz prac ceramicznych uczniów niepełnosprawnych intelektualnie i autystycznych ze Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26 w Lublinie. Sprzedawane naczynia są wykonane własnoręcznie lub z pomocą nauczycieli przez podopiecznych szkoły. Możliwość wykonania przedmiotu na kiermasz powoduje, że dzieci czują się potrzebnei docenione. Jest to kiermasz charytatywny, a pieniądze jakie zostaną uzyskaneze sprzedaży ich prac są w całości przekazywane na potrzeby pracowni i uczniów w tym na zakup form, szkliwa oraz środków czystości. Zachęcamy Państwa do udziału w kiermaszu a nauczyciele ze szkoły specjalnej proszą także o pamięć w modlitwie.
  5. W holu przy kawiarence „Bobolanum” są do nabycia palmy wielkanocne.
  6. Zapraszamy na koncert archidiecezjalnego chóru chłopięco-męskiego Pueri Cantores Lublinenses. Koncert odbędzie się w kościele po Mszy św. o godz.18.00 i będzie połączony z modlitwą o pokój. W przedsionku kościoła są do nabycia płyty chóru.  
  7. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.
 Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym ofiary na tacę. Bóg zapłać!
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730