Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

Ogłoszenia duszpasterskie 07.05.2023r.
  1. Dziś, z racji I niedzieli miesiąca, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w ramach Wieczoru Uwielbienia po Mszy św. wieczornej ok. godz. 18.00.
  2. Przed rokiem przeżywaliśmy wspólnie czas Misji Świętych. W dniach 13-15 maja odbędą się w naszej parafii Renowacje Misji Świętych, które poprowadzi o. Piotr Koźlak. Program w mediach parafialnych.
  3. Czas Renowacji Misji Świętych będzie bezpośrednim przygotowaniem do odpustu parafialnego. Uroczysta Msza św. odbędzie się 16 maja o godz. 18.00. Nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli o godz. 17.30. Intencje można składać w zakrystii i przez stronę internetową parafii. Odpust zakończymy „Majówką u Boboli”. Będzie to powrót do tradycji naszych dziadków i pradziadków. W programie wspólne śpiewanie przy Krzyżu Misyjnym Litanii Loretańskiej i pieśni maryjnych, występ Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Medycznego i degustacja wiejskich smaków przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich. Dla dzieci przygotowaliśmy specjalne niespodzianki.
  4. 13 maja w sobotę zapraszamy na Dzień Fatimski. Procesja po placu ze świecami i różaniec fatimski o godz. 21.00.
  5. Przypominamy o konkursie dla dzieci i młodzieży „Święty Andrzej Bobola świętym naszej Ojczyzny”. Do piątku czekamy na prace konkursowe.
  6. Wpłynęły indywidualne ofiary na rzecz naszej parafii: bezimienna 1000 zł, 400 zł, 200 zł, 100 zł. Wszystkim ofiarodawcom za ich wrażliwość serca bardzo dziękujemy.
  7. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.
  8. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym ofiary na tacę: Bóg zapłać!
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730