Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

Ogłoszenia duszpasterskie 1.04.2024 r.
1

W najbliższą niedzielę wypada Święto Miłosierdzia. Inspiracją dla ustanowienia tego święta było pragnienie Jezusa, które przekazała Siostra Faustyna. Pan Jezus powiedział do niej w czasie objawień: „Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia. Pragnę, aby święto Miłosierdzia było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz a szczególnie dla biednych grzeszników". W Godzinę Miłosierdzia czyli o godz. 15.00 będzie u nas sprawowana dodatkowa Msza św.

2

Uroczystość liturgiczna Zwiastowania Pańskiego ze względu na obchody Wielkiego Tygodnia została przeniesiona na poniedziałek po oktawie Zmartwychwstania Pańskiego, czyli na 8 kwietnia.

3

Nowenna do Bożego Miłosierdzia sprawowana jest codziennie o godz. 15.00.

4

W tym tygodniu przypada 1-szy czwartek, 1-szy piątek i 1-sza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 7.15 i 17.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu w sobotę po Mszy św. wieczornej do godz. 21.00.

5

Za tydzień z racji I niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na adoracje Najświętszego Sakramentu w ramach Wieczoru Uwielbienia.

6

Dziękujemy za ofiary złożone w dniu dzisiejszym, przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski. Bóg zapłać!

7

Zmarli w ostatnim czasie: + Elżbieta Pieczonka + Barbara Dziduszko + Piotr Szewczuk

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730