Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

Ogłoszenia duszpasterskie 14.08.2022 r.
Ogłoszenia parafialne 14.08.2022 r.
 
1. Jutro 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W naszym kościele porządek Mszy św. niedzielny.
2. We wtorek wypada 16-ty dzień miesiąca poświęcony naszemu Patronowi. Nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli o godz. 17.30. Msza św. zbiorowa w intencjach zgłoszonych do modlitwy o godz. 18.00. Intencje można składać w zakrystii i przez stronę internetową parafii.
3. W sobotę 20 sierpnia z naszej parafii wyruszyautokarowa pielgrzymka do Strachociny, miejsca urodzin św. Andrzeja Boboli. Wyjazd o godz. 6.00. Autokary będą podstawione od godz. 5.30 na pętli MPK przy ul. Paderewskiego. Bardzo prosimy o indywidualne zajmowanie miejsc w autokarach. W planie mamy ok. godz. 11.00 Drogę Krzyżową, następnie zostanie odprawiona Msza św. w Bobolówce z udziałem ks. prał. Józefa Niżnika. W cenie wyjazdu dla pielgrzymów przewidziany jest gorących posiłek. Prosimy o zabranie suchego prowiantu na śniadanie i kolacje. Przypominamy, że pielgrzymka jest wydarzeniem religijnym. Dlatego jeżeli jest taka potrzeba zachęcamy do skorzystania wcześniej z sakramentu pokuty i pojednania.
4. Zapraszamy wszystkich na piknik  pielgrzymkowy. Odbędzie się on 27.08 na błoniach przy Szkole Podstawowej nr 43. W programie pożegnanie wakacji dla dzieci i koncert zespołu Małe TGD o godzinie  14.00. Następnie przegląd zespołów pielgrzymkowych i koncert Tomasza Kamińskiego. Zaś o 21 na zakończenie apel Maryjny. Serdecznie zapraszamy !
5. Dziękujemy za ofiary złożone w dniu dzisiejszym natacę. Bóg zapłać!
6. Zmarli w ostatnim czasie:
+Henryk Radomski
+Elżbieta Jasińska
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywa
w pokoju wiecznym. Amen.
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730