Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

Ogłoszenia duszpasterskie 24.12.2023r.
1

W tym roku Wigilia przypada w niedzielę. Mimo, że niedziela znosi post, zachęcamy do zachowania wstrzemięźliwości od spożywania pokarmów mięsnych w tym dniu. Dziś w Wigilię Msze św. w naszym kościele są odprawiane jak w każdą niedzielę. Ostatnia Msza św. o godz. 17.00, ze względu na Wieczerzę Wigilijną, będzie sprawowana bez oprawy muzycznej i bez homilii. Pasterka tradycyjnie będzie odprawiana o północy w kościele. Po Pasterce zapraszamy na wspólne łamanie się opłatkiem i kolędowanie przy ognisku – (jeśli pozwoli pogoda).

2

Jeżeli ktoś jeszcze nie otrzymał pakietu opłatkowego to zapraszamy do zakrystii, również w zakrystii są do nabycia świece Caritas.

3

Cały czas wpływają ofiary składane przy okazji otrzymania opłatków. Bardzo dziękujemy za troskę o naszą parafię - Bóg zapłać!

4

W poniedziałek 25 grudnia będziemy obchodzić Uroczystość Bożego Narodzenia natomiast 26 grudnia święto św. Szczepana. Msze św. jak w każdą niedzielę.

5

Plan wizyty duszpasterskiej dostępny jest na tablicy ogłoszeń i w mediach parafialnych. W tym tygodniu odwiedzimy mieszkańców:

Czwartek - 28 grudnia od 16.00 – ulice: Zakopiańska 1, Rogera 8 Piątek - 29 grudnia od 16.00- ulice: Noskowskiego 4, Noskowskiego 8, Harnasie 3, Harnasie 5, Harnasie 7 Sobota - 30 grudnia od 9.30 – ulice: Choiny, Sierpniowa, Izerska, Jurajska, Żywiecka od 16.00 – ulice: Harnasie 6, Harnasie 8, Harnasie 15, Harnasie 17, Noskowskiego 2.
6

6. Na stronie internetowej parafii, zamieściliśmy grafik tegorocznej wizyty duszpasterskiej oraz informacje na każdy dzień, w jakim porządku rozpoczynamy wizytę. Kancelaria parafialna w tym czasie czynna jest bez zmian, od poniedziałku do piątku w godz. 16.30-17.30.

7

Nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne na zakończenie 2023 roku odbędzie się w niedzielę 31 grudnia o godz. 16.30. Po nabożeństwie o godz. 17.00 zapraszamy na Msze św., na której zostanie podsumowany miniony rok.

8

Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.

9

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i ofiary indywidualne, które wpływają z racji zakończonego remontu w kościele.

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730