Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

Ogłoszenia Parafialne 22 październik
1

W listopadzie, w trosce o wieczne zbawienie zmarłych, kierujemy do Boga modlitwę zwaną Wypominkami. Karty wypominkowe z datą oznaczającą kiedy będą czytane, znajdują się w tradycyjnym miejscu przy wyjściu z kościoła od strony kancelarii. Karty wypominkowe z wypisanymi imionami zmarłych, prosimy składać w zakrystii. Dostępna jest także funkcja wypominków internetowych na stronie internetowej parafii bobola.pl.

2

Kawiarenka „Bobolanum” zaprasza wszystkie dzieci na „Weekendy u Boboli” w każdą sobotę w godzinach 10.00–12.00. W programie warsztaty, gry i zabawy oraz przygotowanie do niedzielnej Eucharystii. Szczegóły w mediach parafialnych.

3

Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.

4

Ofiary zbierane dziś przed kościołem do puszek, przeznczone są na Fundusz Solidarności Misyjnej.

5

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i ofiary indywidualne, które wpływają z racji prowadzonego remontu w kościele. W ostatnich dniach wpłynęły ofiary bezimienne: 2 x 1000 zł, 2 x 700 zł, 2 x 600 zł i 5 x 300 zł i liczne ofiary po 100 zł.

6

Kończymy prace związane m.in. z wymianą ogrzewania podłogowego. W przyszłą niedzielę ks. Proboszcz podsumuje remonty jakie przeprowadziliśmy w ostatnich miesiącach w naszej parafii.

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730