Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

22 grudnia 2019
Dziękujemy za dary żywnościowe złożone dla najbardziej potrzebujących rodzin naszej parafii. Również osobom, które te dary rozdzieliły składamy serdeczne podziękowanie: Bóg zapłać! Paczki świąteczne trafiły do ponad 60 rodzin naszej parafii – raz jeszcze dziękujemy za wrażliwość i otwartość na potrzeby innych. Opłatki wigilijne dotarły ostatnio do rodzin mieszkających przy ul.: Gorczańskiej 14, 16 i Karpackiej. Osobom roznoszącym opłatki oraz wszystkim, którzy przy tej okazji złożyli ofiarę na rzecz naszej parafii serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać! Osoby, do których nie dotarły opłatki mogą je otrzymać w zakrystii. Przypominamy, że do chorych udamy się jutro od godz. 800. W zakrystii są do nabycie świece Caritas. Do naszej parafii dotarło światło betlejemskie, które znajduje się w przedsionku kościoła. We wtorek (24 grudnia 2019) Wigilia Bożego Narodzenia. Nowenna przed Uroczystością Bożego Narodzenia po Roratach o godz. 630. Mszy św. o godz. 1800 nie będzie. W Boże Narodzenie o północy – Pasterka, która będzie transmitowana przez Polskie Radio Lublin. Ofiary, które złożymy na tacę podczas Mszy św. o północy przeznaczone będą na „Fundusz Obrony Życia”. Zwracamy uwagę parafian na małą zmianę w stosunku do lat ubiegłych: na wspólne łamanie się opłatkiem i kolędowanie przy ognisku – jeśli pozwoli na to pogoda – zapraszamy po Pasterce. Wizytę duszpasterską rozpoczniemy w sobotę (28 grudnia 2019). Od godz. 900 – ul. Rogera 3, 5 i 6; od godz. 1600 – Noskowskiego 4, 8, Harnasie 3, 5, 7 i Rogera 4B. Porządek wizyty duszpasterskiej jest wywieszony w przedsionku kościoła, a niebawem będzie dostępny na stronie parafialnej. W czasie trwania wizyty duszpasterskiej Msze św. w dni powszednie o godz. 730 i 1800. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku w godz. 1630-1730. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej: w Niedzieli płyta CD z kolędami, w Gościu Niedzielnym – dodatek „Modlitwa Wigilijna”. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary: Bóg zapłać! Zmarli w ostatnim czasie: †Zdzisław BanuchaWieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730