Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

31 maja 2020
  1. Dekret Arcybiskupa Stanisława Budzika odwołujący od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego przypadającej 31 maja 2020 r. udzieloną wcześniej ogólną dyspensę od obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej w niedziele i święta nakazane (pełna treść dekretu dostępna jest na stronie internetowej parafii).
  2. Przypominamy, że zgodnie z wytycznymi sanitarnymi osoby biorące udział w liturgii w kościele zobowiązane są do zasłaniania ust i nosa.
  3. W czerwcu nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Jezusowego odprawiać będziemy w niedziele o godz. 1630; w dni powszednie po Mszy św. o godz. 1800.
  4. W tym tygodniu przypada 1-szy piątek i 1-sza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 715 i 1730. Adoracja Najświętszego Sakramentu w sobotę po nabożeństwie czerwcowym do godz. 2100.
  5. Msza św. dla wszystkich członków Żywego Różańca z naszej parafii w przyszłą niedzielę (7 czerwca 2020) o godz. 1500.
  6. Od jutra rozpoczniemy remont Placu Bobola w uszkodzonym pasie. Bardzo prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu od miejsca prowadzonych prac.
  7. Młodzież, która oczekuje na przyjęcie sakramentu bierzmowania informujemy, że nowym terminem uzgodnionym z Księdzem Arcybiskupem jest sobota 12 września 2020 r., godz. 1800. Terminy prób przed uroczystością zostaną podane w późniejszym czasie.
  8. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.
  9. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary, jak również za wszelkie inne formy troski o materialne funkcjonowanie naszej parafii: Bóg zapłać!

Zmarli w ostatnim czasie:
†Maria Śliwińska
†Zofia Zagórska
†Teresa Wojciechowska
†Barbara Krzywicka
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730