31 maja 2020
  1. Dekret Arcybiskupa Stanisława Budzika odwołujący od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego przypadającej 31 maja 2020 r. udzieloną wcześniej ogólną dyspensę od obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej w niedziele i święta nakazane (pełna treść dekretu dostępna jest na stronie internetowej parafii).
  2. Przypominamy, że zgodnie z wytycznymi sanitarnymi osoby biorące udział w liturgii w kościele zobowiązane są do zasłaniania ust i nosa.
  3. W czerwcu nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Jezusowego odprawiać będziemy w niedziele o godz. 1630; w dni powszednie po Mszy św. o godz. 1800.
  4. W tym tygodniu przypada 1-szy piątek i 1-sza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 715 i 1730. Adoracja Najświętszego Sakramentu w sobotę po nabożeństwie czerwcowym do godz. 2100.
  5. Msza św. dla wszystkich członków Żywego Różańca z naszej parafii w przyszłą niedzielę (7 czerwca 2020) o godz. 1500.
  6. Od jutra rozpoczniemy remont Placu Bobola w uszkodzonym pasie. Bardzo prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu od miejsca prowadzonych prac.
  7. Młodzież, która oczekuje na przyjęcie sakramentu bierzmowania informujemy, że nowym terminem uzgodnionym z Księdzem Arcybiskupem jest sobota 12 września 2020 r., godz. 1800. Terminy prób przed uroczystością zostaną podane w późniejszym czasie.
  8. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.
  9. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary, jak również za wszelkie inne formy troski o materialne funkcjonowanie naszej parafii: Bóg zapłać!

Zmarli w ostatnim czasie:
†Maria Śliwińska
†Zofia Zagórska
†Teresa Wojciechowska
†Barbara Krzywicka
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.