Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

8 marca 2020
 1. Stypendyści Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia zapraszają po Mszy św. na kiermasz kartek wielkanocnych w holu kościoła
 2. Rodzinne uwielbienie dzisiaj po Mszy św. o godz. 1700
 3. Misterium pasyjne przygotowane przez Ruch Focolare w piątek (13 marca) o godz. 1900
 4. Trwają zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową. Formularze zgłoszeń znajdziemy na stronie internetowej: edk.lublin.pl
 5. Dzisiaj zbiórka do puszek na „Krajowy Fundusz Misyjny Ad gentes”
 6. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej
 7. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary na potrzeby Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie: Bóg zapłać!
 8. Zmarli w ostatnim czasie:
  • †Ewa Berenson
  • †Aleksander Małunow
  • †Krzysztof Doraczyński

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Komunikat Ministra Zdrowia

Szanowni Państwo w związku z zachorowaniami na koronowirusa

Jeżeli nie byliśmy za granicą w rejonach wysokiego ryzyka, a mamy objawy chorobowe 38°C, kaszel lub duszności udajmy się do lekarza pierwszego kontaktu. Jeżeli byliśmy w ciągu ostatnich 14 dni w Północnych Włoszech lub Chinach i mamy gorączkę, czyli minimum 38°C i kaszel, powinniśmy jak najszybciej skontaktować się z Sanepidem i udać się do najbliższego szpitalnego oddziału chorób zakaźnych, ale nie środkami transportu publicznego. Jeżeli natomiast wróciliśmy w ostatnich dniach z zagranicy, gdzie wystąpiły zarażenia koronawirusem, ale nie mamy żadnych objawów chorobowych, kontrolujmy dwa razy dziennie temperaturę ciała i ograniczmy nasze kontakty towarzyskie przez najbliższe 14 dni. W razie wątpliwości zadzwońmy do najbliższej stacji Sanepidu lub na infolinię NFZ. Listę oddziałów zakaźnych oraz ważne numery telefonów znajdą Państwo na stronie internetowej Ministerstwa Zdrowia - mz.gov.pl.

Minister Zdrowia
Prof. Łukasz Szumowski

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730