Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim - 2.01.2022 r.

Ogłoszenia parafialne 02.01.2022 r.

1. Na wspólne kolędowanie z Haliną Frąckowiak zapraszamy dziś po Mszy św. wieczornej ok. godz. 18.00. Wstęp wolny.
2. W czwartek 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Porządek Mszy św. niedzielny.
3. W tym tygodniu przypada 1-szy czwartek i 1-szy piątek miesiąca. Spowiedź
w piątek od godz. 7.00 i 17.30.
4. Jak już informowaliśmy z uwagi na pandemie wirusa COVID-19, mając na celu zdrowie i bezpieczeństwo naszych parafian, przygotowaliśmy w ramach wizyty duszpasterskiej alternatywną formę wypraszania błogosławieństwa na nowy rok. Każdego dnia modlimysię w czasie Mszy św. o godz. 18.00 za mieszkańców poszczególnych ulic naszej parafii. Po Mszy św. o godz. 18.30 udzielamy mieszkańcom z danej ulicy indywidualnego błogosławieństwa relikwiami
św. Andrzeja Boboli. Jednocześnie chcemy przekazać okolicznościowe błogosławieństwo w formie dyplomu, które będzie można oprawić i zawiesić
w domu. Błogosławieństwo - dyplom, będzie świadectwem wypraszania Bożego błogosławieństwa przez kapłanów naszej parafii, dla mieszkańców i gości tego domu. Ze względów pandemicznych błogosławieństwo-dyplom będzie można również odebrać osobiście w kancelarii lub zakrystii. Istnieje też możliwość otrzymania dyplomu do skrzynki pocztowej, w tym przypadku adres zamieszkania należy wysłać mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
5. W ramach wizyty duszpasterskiej na Mszę św. o godz. 18.00 i błogosławieństwo relikwiami św. Andrzeja Boboli zapraszamy mieszkańców:  

- 3.01 ul. Rogera, Noskowskiego i domki górnicze,

- 4.01 Osiedle Choiny,

- 5.01 Dolina Koncertowa

- 7.01 ul. Halickiego, Barcickiego, Zelwerowicz, Dereckiego, Raginisa, Bołbotta, Staczyńskiego, Gołębiewskiego, Koncertowa domki, Jurajska, Choiny, Sierpniowa.

6. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.
7. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym ofiary na tacę: Bóg zapłać!
8. Zmarli w ostatnim czasie:

+ Izabela Rozmus

+ Maria Sobczyk

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730