Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

Niedziela 31.10.2021 r.

Ogłoszenia parafialne 31.10.2021 r.

1. W poniedziałek (1 listopada) Uroczystość Wszystkich Świętych.  Msze święte jak w każdą niedzielę. Różaniec za zmarłych o godz. 16.30. Penitencjaria Apostolska ze względu na pandemię Covid 19 wydała Dekret na podstawie którego, odpust zupełny ustanowiony na dni od 1 do 8 listopada będzie można otrzymać przez cały listopad. We wtorek (2 listopada) Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Różaniec za zmarłych o godz. 17.30. Msza św. i nieszpory za zmarłych o godz. 18.00. Za zmarłych poleconych w wypominkach w naszym kościele będą odprawione Msze św. 
w Uroczystość Wszystkich Świętych i wszystkie niedziele listopada o godz. 17.00. 

2. W listopadzie nabożeństwa różańcowe za zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach będą odprawiane od poniedziałku do soboty o godz. 17.30 i w niedzielę o godz. 16.30. Karty wypominkowe z wypisanymi imionami zmarłych prosimy składać w zakrystii. Na stronie parafialnej znajduje się formularz zgłoszeniowy wypominków internetowych. 

3 Adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach wieczoru uwielbienia w 1-szy czwartek miesiąca 
o godz. 18.45. 

4. W tym tygodniu przypada 1-szy czwartek, 1-szy piątek i 1-sza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 7.00 i 17.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu w sobotę po spotkaniu z ks.Józefem Niżnikiem.

5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w najbliższą niedziele 7.11. o godz. 17.00. Po Mszy św. w ramach spotkania formacyjnego będziemy gościć młodzież z Akademii Młodzieżowej działającej przy fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.  

6. W dniach 5-6 listopada w naszej parafii będziemy przeżywać sympozjum pt. „Święty Andrzej Bobola a tożsamość narodowa Polaków”. Gorąco zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Chętnych prosimy o zapisywanie się po Mszach św. w holu przed kancelarią.  Wszystkich parafian i gości zapraszamy 5 listopada tj. piątek o godz. 18.00 na Mszę św. pod przewodnictwem ks. bp. Adama Baba oraz bezpośrednio po Mszy św. na koncert organowy „Św. Andrzeja Bobola – nasz Patron”. W drugim dniu sympozjum będziemy gościć ks. prałata Józefa Niżnika proboszcza ze Strachociny, miejsca urodzin św. Andrzeja Boboli. Po Mszy św. o godz. 18.00 świadectwo ks Prałata dotyczące prywatnych objawień św. Andrzeja Boboli. Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej parafii.  

7 Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.

8 Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary: Bóg zapłać!

9 Zmarli w ostatnim czasie: 

​+ Jan Du Chateau 

​+ Waldemar Wójcik

​+ Ewa Gajosińska

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730