Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

Ogłoszenia duszpasterskie 5.11.2023r.
1

Dziś z racji I niedzieli miesiąca po Mszy św. wieczornej ok godz. 17.50 zapraszamy na adoracje Najświętszego Sakramentu w ramach wieczoru uwielbienia.

2

W Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada zachęcamy wszystkich do modlitwy w intencji naszej Ojczyzny. Zwracamy uwagę na nietypowy porządek sprawowanych w tym dniu liturgii. Msze św. o godz. 8.00, 9.30 – za Ojczyznę i 17.00. Różaniec za zmarłych o godz. 16.30.

3

Z okazji Święta Niepodległości, w niedzielę 12 listopada o godz. 18.00 zapraszamy do wspólnego śpiewania w naszym kościele pieśni niepodległościowych, żołnierskich i patriotycznych. Modlitwą i śpiewem uczcijmy pamięć tych, którzy walczyli o naszą wolność. Zapraszamy do wspólnego spędzenia tego radosnego czasu. Szczegóły na plakatach i w mediach parafialnych.

4

Nowo założona przy naszej Parafii Męska Drużyna Harcerska organizuje w dniu dzisiejszym "Akcje Flaga". Można nabyć u nich przed kościołem flagę Polski. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu potrzebnego na obozy harcerskie i funkcjonowanie drużyny.

5

Zapraszamy na cykl spotkań o nazwie Misja Miłość. Są one skierowane do wszystkich par małżeństw sakramentalnych, narzeczonych, związków niesakramentalnych, konkubinatów, które szukają sposobu jak żyć w jedności i miłości, jak przeżyć kryzys w związku, jak dbać o relacje. Spotkania, koniecznie przeżywane w parach, są otwarte i nie wymagają zapisów. Prowadzone są przez ekipę składającą się z kilku małżeństw i towarzyszącego im kapłana. Odbywać się będą przez trzy kolejne piątki (10, 17 i 24 listopada) o godz. 19.00 w Bobolanum. Bliższe informacje na ulotkach wyłożonych na stoliku przy prasie i w mediach parafialnych.

6

W naszej kawiarence Bobolanum od dziś można nabyć Kotyliony Narodowe. Zachęcamy, aby poprzez różne formy zewnętrzne podkreślić uroczysty charakteru Święta Niepodległości.

7

Przy wyjściu z kościoła wolontariusze fundacji Skakanka zbierają ofiary do puszek na leczenie Rity Juszkiewicz, która ma 3 latka, mieszka w Lublinie. Od urodzenia choruje na SMA (rdzeniowy zanik mięśni). Jedynym ratunkiem dla dziewczynki jest terapia genowa, jej koszt to 9.000.000 złotych.

8

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i ofiary indywidualne, które wpływają z racji zakończonego remontu w kościele. W ostatnich dniach wpłynęły ofiary bezimienne: 1 x 4600zł, 1 x 3000 zł, 2 x 1000 zł, 2 x 400 zł i liczne ofiary po 200 i 100 zł.

9

Zmarli w ostatnim czasie: + Zofia Ligęza + Marta Zalewska + Waldemar Chmielewski + Mirosława Maksymiuk

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730