Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

Ogłoszenia duszpasterskie 19.06.2022 r.
                                  Ogłoszenia parafialne 19.06.2022 r.
  1. Książka ks. prałata Józefa Niżnika „Św. Andrzej Bobola bohater Chrystusowy” jest do nabycia w przedsionku kościoła. Koszt 30 zł.
  2. We wtorek 21 czerwca o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie z ks. prałatem Józefem Niżnikiem, kustoszem sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie. Ks Niżnik osobiście opowie o prywatnych objawieniach św. Andrzeja Boboli. Przekaże czego dokładnie oczekuje od nas św. Andrzej Bobola.
  3. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. o godz. 18.00 procesja do 4 ołtarzy, poświęcenie wianków i błogosławieństwo indywidualne dzieci.
  4. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Porządek Mszy św. jak w dzień powszedni. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. 
  5. Po Mszy św. zapraszamy na kolejną odsłonę Magazynu Parafialnego, nakręconego przez młodzież z Akademii Młodzieżowej działającej przy naszej parafii. Zachęcamy do pozostania jeszcze kilkanaście minut w kościele, aby docenić wielki wysiłek naszej młodzieży.
  6. Dziękujemy za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę. Bóg zapłać!
  7. Zmarli w ostatnim czasie:
+ Zofia Kloc
+ Piotr Skórski
+ Henryk Brzeski           
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730