Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

Ogłoszenia duszpasterskie 24.09.2023r.
1

Żywy Różaniec działający przy naszej parafii obchodzi 40. rocznicę działalności. Z tej racji wszystkich członków zapraszamy za tydzień w niedzielę 1 października na uroczystą Mszę św. dziękczynną o godz. 8.00. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie w Auli Błękitnej.

2

W ramach akcji Iskra Bożego Miłosierdzia, nasza parafia włącza się do modlitwy na ulicach miast Koronką do Bożego Miłosierdzia. W najbliższy czwartek, 28 września o godz. 15.00, zgromadzimy się przy skrzyżowaniu ulic Aleksandra Zelwerowicza i Choiny - za ten punkt odpowiedzialny jest Domowy Kościół oraz przy skrzyżowaniu ulic Józefa Elsnera i Choiny - tu odpowiedzialne są Róże Różańcowe.

3

W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w niedziele o godz. 16.30; w tygodniu o godz. 17.30.

4

W piątek przypada święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Msze św. jak w dzień powszedni.

5

Po wakacyjnej przerwie powracamy do Adoracji Najświętszego Sakramentu w ramach Wieczoru Uwielbienia. Nabożeństwo będziemy sprawować w każdą 1-szą niedzielę miesiąca, po Mszy świętej wieczornej ok godz. 17.50. Wieczór Uwielbienia to czas modlitwy, w której muzyka uwielbienia przeplata się ze Słowem głoszonym w czasie spotkania.

6

Za tydzień w niedzielę 1 października zapraszamy dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami na Msze św. o godz. 11.00 w czasie której zostaną poświęcone i wręczone dzieciom różance, modlitewniki i specjalne indeksy a potem odbędzie się pierwsze krótkie spotkanie organizacyjne.

7

Dziękujemy za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę. Bóg zapłać!

8

Zmarli w ostatnim czasie: + Krystyna Orzeł ; + Henryk Kropornicki

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730