Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

Ogłoszenia duszpasterskie 1 października
1

Rozpoczęliśmy miesiąc październik poświęcony modlitwie różańcowej. Wszystkich czcicieli Matki Bożej zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w niedziele o godz. 16.30; w tygodniu o godz. 17.30.

2

Dziś z racji I niedzieli miesiąca po Mszy św. wieczornej ok. godz. 17.50 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w ramach Wieczoru Uwielbienia. Wieczór Uwielbienia to czas modlitwy adoracyjnej, w której muzyka uwielbienia przeplata się ze Słowem głoszonym w czasie adoracji.

3

W tym tygodniu przypada 1-szy czwartek, 1-szy piątek i 1-sza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 7.00 i 17.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu w sobotę po Mszy św. wieczornej do godz. 21.00.

4

Jesienny cykl nauk przedmałżeńskich w naszej parafii rozpoczynamy 10 października. Spotkania będą się odbywać we wtorki o godzinie 18.45 w budynku „Bobolanum". Zainteresowanych odsyłamy do strony internetowej parafii i na Facebooka, gdzie znajduje się harmonogram nauk.

5

Katechezy dla dzieci i rodziców przed Pierwszą Komunią Świętą, będą się odbywać w 2 i 4 niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 11.00.

6

Za tydzień 8 października kandydatów do Bierzmowania zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie organizacyjne. Szczegóły dotyczące zapisów dostępne są na stronie internetowej parafii.

7

Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.

8

Dziękujemy wszystkim, którzy wczoraj zaangażowali się w sprzątanie kościoła, by przygotować świątynię do sprawowania niedzielnej liturgii.

9

Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, które przeznaczone są na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie. Bóg zapłać!

10

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary indywidualne, które wpływają z racji prowadzonego remontu w kościele. W ostatnich dniach wpłynęły ofiary bezimienne: 4000 zł 5x 1000 zł i jedna ofiara 700 zł.

11

Od jutra wszystkie Msze św. i nabożeństwa będą sprawowane w kościele. Kaplica Adoracji będzie otwarta tradycyjnie od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00 – 19.00.

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730