Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

Ogłoszenia duszpasterskie 8 października
1

Dziś Mszą św. o godz. 17.00 rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie dla młodzieży pragnącej przyjąć Sakrament Bierzmowania w naszej parafii. Spotkanie organizacyjne dla kandydatów odbędzie się w kościele po Mszy św.

2

W piątek 13-go października wypada Dzień Fatimski. Na ostatni już w tym roku Różaniec Fatimski z procesją po placu ze świecami, zapraszamy o godz. 21.00.

3

Nowy cykl nauk przedmałżeńskich dla narzeczonych rozpoczynamy 10 października o godz. 18.45 w budynku katechetycznym „Bobolanum”.

4

Miesiąc październik poświęcony jest modlitwie różańcowej. Dziękujemy wszystkim, zwłaszcza dzieciom, za tak liczny udział w Różańcu. Przypominamy, że Nabożeństwa Różańcowe są odprawiane: w niedziele o godz. 16.30; w tygodniu o godz. 17.30.

5

W piątek 13-go października o godz. 18.45 odbędzie się w kościele spotkanie organizacyjne z rodzicami w sprawie Pierwszej Komunii Świętej.

6

Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.

7

Dziękujemy wszystkim, którzy wczoraj zaangażowali się w sprzątanie kościoła, by przygotować świątynię do niedzielnej liturgii.

8

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i ofiary indywidualne, które wpływają z racji prowadzonego remontu w kościele. W ostatnich dniach wpłynęły ofiary bezimienne: 3 x 1000 zł, 3 x 500 zł i 2 x 250 zł.

9

Zmarli w ostatnim czasie: + Danuta Dudek + Grzegorz Jabłoński

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730