Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

Ogłoszenia duszpasterskie 26.11.2023r.
1

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Roraty będziemy sprawować od poniedziałku do soboty o godz. 6.30. W sobotę Msza św. roratnią będzie sprawowana ze specjalna oprawą dla dzieci.

2

W tym tygodniu przypada 1-szy piątek i 1-sza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 7.15 i 17.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu w sobotę po Mszy św. wieczornej do godz. 21.00.

3

Zakończyliśmy sympozjum pt. „Święty. Andrzeja Bobola patron trudnych czasów”. Owocem pierwszego Sympozjum, które przeżywaliśmy w roku 2021 jest adoracja Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Adoracji w intencji o szeroko rozumianą jedność i pokój. Powstała wtedy grupa osób, która zdeklarowała się do adoracji jedną godzinę w tygodniu. Bardzo prosimy, aby te osoby dziś zgłosiły się do zakrystii by potwierdzić godzinę adoracji lub zmienić termin. Za tydzień ogłosimy możliwość zgłoszenia się nowych osób do adoracji Najświętszego Sakramentu w wybranym przez siebie terminie.

4

Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.

5

Ofiary zbierane przed kościołem do puszek, przeznaczone są na pomoc osobom bezdomnym.

6

Zmarli w ostatnim czasie: + Maria Jabłońska, + Sabina Milczuk, + Kazimierz Augustyński, +Waldemar Bury

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730