Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

Ogłoszenia duszpasterskie 4.02.2024r.
1

Dziś, z racji I niedzieli miesiąca, po Mszy św. wieczornej ok. godz. 18.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w ramach Wieczoru Uwielbienia.

2

Zakończyliśmy tygodniowe „Ferie u Boboli”, które organizowała nasza Kawiarenka. Bardzo dziękujemy dzieciom, rodzicom, dziadkom i organizatorom za wspólnie przeżyty czas. Każdego dnia gromadziło się ok. 100 dzieci. W ostatnim tygodniu ferii specjalnie dla dzieci dalej będzie otwarta Kawiarenka od godz. 10.00. Do dyspozycji dzieci będą gry planszowe, cymbergaj i piłkarzyki. A ponieważ zbliża się Tłusty Czwartek, Kawiarenka Bobolanum tradycyjnie przyjmuje zapisy na wyjątkowe pączki. Przy okazji można sprawdzić najnowsze propozycje naszej Kawiarenki. Zamówienia można składać do wtorku, 6 lutego. Szczegóły na plakatach i w mediach parafialnych.

3

W niedzielę, 11 lutego przypada wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Chorzy będący w stanie łaski uświęcającej, będą mogli przyjąć Sakrament Namaszczenia Chorych podczas Mszy św. o godz. 12.30.

4

Katolicka Szkoła Collegium Gostynianum we współpracy z naszą parafią organizuje świetlicę, która będzie otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 13.00 - 17.00 w budynku Bobolanum. Zapraszamy uczniów z klas 1-5 szkoły podstawowej. W ofercie przewidziane są zajęcia tematyczne, takie jak: robotyka, druk 3D, warsztaty plastyczne, muzyczne i techniczne. Również zapewniamy pomoc pedagogiczną oraz pomoc w odrabianiu prac domowych. Opieka świetlicowa jest bezpłatna, natomiast dla chętnych zajęcia tematyczne - koszt 8 zł za godzinę. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców wraz z dziećmi na zajęcia otwarte przedstawiające ofertę w najbliższą sobotę 10 lutego w godzinach 12.00-15.00. Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu 453 057 316. Świetlica rozpocznie swoją działalność po feriach. Szczegóły w mediach parafialnych.

5

Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.

6

Ofiary zbierane przed kościołem do puszek przeznaczane są na pomoc trędowatym.

7

Dziękujemy za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę. Za tydzień będzie zbierana taca gospodarcza. Za Waszą ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać.

8

Zmarł w ostatnim czasie: + Józef Pikula

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730