Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

Ogłoszenia duszpasterskie
1

W najbliższą niedzielę, 17 grudnia rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które poprowadzi ks. Wojciech Stasiewicz, misjonarz z Charkowa. Program rekolekcji zamieszczony jest na tablicy ogłoszeń i w mediach parafialnych.

2

W środę, 13 grudnia przypada 42. rocznica wprowadzenia stanu wojennego. W modlitwach pamiętajmy o ofiarach systemu komunistycznego.

3

W sobotę przypada 16-ty dzień miesiąca, dzień poświęcony naszemu Patronowi. Nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli odbędzie się o godz. 17.30. Z kolei Msza św. zbiorowa w intencjach zgłoszonych do modlitwy - o godz. 18.00. Intencje można składać w zakrystii lub przez stronę internetową parafii.

4

Nowenną przed uroczystością Bożego Narodzenia będziemy modlić się od soboty, 16 grudnia po Roratach, które odprawiamy o godz. 6.30. Natomiast w niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00.

5

Do chorych udamy się w sobotę, 23 grudnia od godz. 8.00. Adresy chorych prosimy zgłaszać w zakrystii lub przez adres internetowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – prosimy o podanie adresu zamieszkania osoby chorej i numeru telefonu do kontaktu.

6

Do rodzin naszej parafii docierają pakiety opłatkowe. Osobom, które przekazały opłatki do skrzynek pocztowych, dziękujemy za wykonaną posługę: Bóg zapłać! Podajemy listę ulic, na które nie zostały jeszcze pobrane pakiety opłatkowe: Szpinalskiego 5, 6, 7, 11; Szwajcarska 1, 7, 11; Gorczańska 16, 18; Gorczańska domy, Izerska, Beskidzka, Żywiecka, Zelwerowicza, Bołbotta, Raginisa, Gołębiewskiego, Dereckiego, Halickiego, Choiny, Barcickiego, Rogera 4 i 4B, Dolina Koncertowa 32, 32A, 32 B, 32C, 34, 34A, 34B, 24, 26. Zwracamy się z serdeczną prośbą o pomoc w wykonaniu tej pracy na rzecz naszej parafii. Po Mszy św. można w kancelarii pobrać pakiety. Raz jeszcze dziękujemy tym wszystkim, którzy przy okazji otrzymania pakietów opłatkowych, złożyli ofiarę na rzecz funkcjonowania naszego kościoła: Bóg zapłać!

7

Świece Caritas można kupić przy wyjściu z kościoła. Dochód ze sprzedaży świec będzie przeznaczony na działalność Oazy Młodzieżowej naszej parafii.

8

W naszej parafii gościmy przedstawiciela Edycji Świętego Pawła, który tradycyjnie przywiózł „Ewangelię 2024” z komentarzem dla dorosłych i dla dzieci. Ewangelie na każdy dzień są do nabycia w przedsionku kościoła.

9

Tradycyjnie przed świętami kawiarenka „Bobolanum” przyjmujemy zapisy na wypieki bożonarodzeniowe. Zamówienia można składać do 16 grudnia w kawiarence.

10

Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.

11

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę gospodarczą i ofiary indywidualne, które wpływają z racji zakończonego remontu w kościele. W ostatnich dniach wpłynęły ofiary bezimienne: 3 x 1000 zł, 2 x 500 zł,.

12

Zmarli w ostatnim czasie: +Wiesława Fiser, + Martyna Bukowska, + Iwona Drozd, + Krystyna Gwóźdź

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730