Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

18 października 2020
  1. Dobiega końca kwarantanna księży. Jeśli wyniki jutrzejszych testów będą ujemne, księża od wtorku wrócą do pracy. Ksiądz Proboszcz pozostaje do środy w izolacji. Po negatywnym wyniku testu również powróci do pracy. Dziękujemy serdecznie za wszelkie oznaki życzliwości i wsparcia w czasie przebywania księży na kwarantannie.
  2. Od jutra będzie gotowy kalendarz do wpisywania intencji mszalnych na przyszły rok. Osoby zainteresowane rezerwacją konkretnych terminów zapraszamy do kancelarii parafialnej. Jednocześnie przypominamy o możliwości rezerwacji intencji przez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej parafii.
  3. W listopadzie w sposób szczególny modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach. Karty wspominkowe z datą oznaczającą kiedy będą czytane znajdują się w tradycyjnym miejscu przy wyjściu z kościoła od strony kancelarii. Z wypisanymi imionami zmarłych prosimy składać je w zakrystii. Prosimy o pobranie tylko tyle kart, ile potrzebujemy.
  4. Od tego roku dostępna jest także funkcja wypominków internetowych. Na stronie parafialnej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Rezerwacje online dotyczą poszczególnych dni listopada od poniedziałku do soboty – ze względów organizacyjnych, nie ma możliwości zgłoszenia przez Internet wypominków na niedziele listopada oraz 2 i 11 listopada. Przy panującym rygorze sanitarnym zachęcamy do skorzystania z tej formy zgłaszania wypominków.
  5. W związku z wprowadzonym rygorem epidemicznym, przechodzimy na zdalny tryb przygotowania do bierzmowania poprzez aplikację pentecostapp. Pobranie aplikacji przez kandydatów do bierzmowania jest obowiązkowe, ponieważ przez nią będziemy weryfikować obecność na spotkaniach i przekazywać materiały formacyjne. Instrukcja jak pobrać i obsługiwać aplikację będzie dostępna na stronie parafialnej i facebooku parafialnym oraz pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  6. Planowane na wtorek spotkanie z rodzicami dzieci przygotowującymi się do Pierwszej Komunii Świętej zostaje odwołane. Rodziców dzieci ze SP43 prosimy o przesłanie deklaracji terminu komunii do ks. Piotra przez dziennik elektroniczny; rodziców dzieci z innych szkół prosimy o przesłanie informacji o wybranym terminie na adres internetowy kancelarii parafialnej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  7. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.
  8. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary na „Papieskie Dzieło Rozkrzewiania Wiary”: Bóg zapłać!
  9. Dziękujemy również za Waszą troskę o materialne funkcjonowanie parafii. Za ofiary składane „na tacę” przelewami bankowymi oraz przynoszone w kopertach do kancelarii. Raz jeszcze: Bóg zapłać!

Zmarli w ostatnim czasie:

†Anna Bartosik
†Leszek Martyna

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730