Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

20 grudnia 2020
  1. Dziękujemy serdecznie za ofiary złożone na Jałmużnę Adwentową. Dzięki uzbieranej kwocie 9260 zł, wolontariusze dostarczą paczki żywnościowe dla 65 rodzin z naszej parafii. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne: Bóg zapłać!
  2. W czwartek (24 grudnia) Wigilia Bożego Narodzenia. Mszy św. o godz. 1800 nie będzie. Z racji rygorów epidemicznych, chcemy – przy sprzyjających warunkach pogodowych – odprawić Pasterkę na Placu Boboli. Będziemy modlić się przy rozpalonych ogniskach. W kościele, który będzie otwarty dla wiernych, będzie transmisja Mszy św., dostępna również przez Internet. W razie deszczu, Msza św. o północy będzie odprawiona w kościele. Ofiary, które złożymy na tacę podczas Pasterki przeznaczone będą na „Fundusz Obrony Życia”.
  3. Zgodnie z decyzją Arcybiskupa Stanisława Budzika w tym roku nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej. Jako Wasi duszpasterze przygotowaliśmy alternatywę w formie wizyty wirtualnej. Zapraszamy serdecznie na kolędę wirtualną, która będzie dostępna on-line na naszej stronie parafialnej i aplikacji mobilnej w niedzielę (27 grudnia) o godz. 1900. Symbolem duchowej łączności ze wspólnotą parafialną będzie woda święcona, którą w specjalnie przygotowanych butelkach możemy wziąć w przedsionku kościoła – prosimy o pobranie tylko jednej buteleczki na rodzinę. Tę wodę wykorzystajmy do poświęcenia naszych domów, korzystając z rytuału błogosławieństwa, który otrzymaliśmy z pakietem opłatkowym.
  4. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.
  5. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary: Bóg zapłać!

Zmarli w ostatnim czasie:

  • † Jerzy Piernik
  • † Tadeusz Andrzej Cioch
  • † Piotr Muszyński

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen. 

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730