Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

3 stycznia 2021
Msza św. pogrzebowa za śp. ks. Jerzego Porębę – byłego wikariusza naszej parafii – zostanie odprawiona w kościele pw. Narodzenia NMP w Dąbrowicy w czwartek (7 stycznie 2021) o godz. 1300. Ciało Zmarłego zostanie złożone na cmentarzu przy ul. Lipowej w Lublinie. W środę (6 stycznie 2021) Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Porządek Mszy św. niedzielny. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach wieczoru uwielbienia w 1-szy czwartek miesiąca o godz. 1900. Dziękujemy serdecznie tym wszystkim, którzy gościli nas w swoich domach podczas wirtualnej wizyty duszpasterskiej. Wymuszona przez epidemię nowa forma „kolędy” spotkała się z dużym zainteresowaniem, również dzięki Waszej promocji wydarzenia w rodzinach i wśród przyjaciół, na co wskazuje statystyka ponad 5000 wyświetleń na YouTube. Dziękujemy za szczególną atmosferę, którą stworzyliście w Waszych domach, a co znalazło potwierdzenie w nadesłanych zdjęciach z tego nietypowego spotkania. Z uznaniem i wdzięcznością zwracamy się do wszystkich, których objęliśmy „wirtualną kolędą” dziękując za modlitewne wsparcie. Jesteśmy pod wrażeniem waszej odpowiedzialności za materialne funkcjonowanie naszej parafii. Za wszystkie ofiary z racji „wirtualnej kolędy” złożone na tacę, przez wpłatomat i przelewy bankowe składamy serdeczne Bóg zapłać. Wirtualna wizyta duszpasterska dalej jest dostępna w sieci, szczegóły na naszej stronie internetowej. Możemy zachęcać rodzinę i znajomych do przeżycia w tym szczególnym roku wirtualnej wizyty duszpasterskie. W ostatnim czasie w naszym kościele trwały nagrania pięciu koncertów cyklu „Z kolędą przez Polskę”, które są dostępne w serwisie YouTube na kanale Bobola TV i facebookowym profilu parafii. Zachęcamy do obejrzenia efektów projektu, którego partnerem jest nasza parafia. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary: Bóg zapłać! W ostatnim czasie zmarli: † Leszek Kępa † Krystyna Boguszewska † Jerzy Górnicki † Jadwiga Kasperek Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen. 
Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730